Öznur ERDOĞAN

Öznur Erdoğan, Ulusal ve Uluslararası 16 yıllık deneyime sahip bir Otel profesyonelidir. Aynı zamanda Profesyonel Turizm Rehberidir.

Otelcilik sektörüne Taksim Otelcilik grubunun Abantta işlettiği 5 yıldızlı ve 165 odalı Abant Palace ve Abant Köşk Otel ile başlamıştır.

Sonrasında; 5 yıldızlı Best Western Premier, Ramada Sakarya, Richmond Nua Sapanca otellerinde Önbüro, Kurumsal ve Banket Satış Müdürlükleri yapmıştır.

Profesyonel mesleki tecrübeleri esnasında; Düzce İl Kültür Turizm Müdürlüğü (Turizm faaliyetlerinin bakanlık tarafından yürütülmesi), İngilizce Öğretmenliği, Turizm Bakanlığı&AB TUYUP Projesi kapsamında Eğiticilerin Eğitimi programları gibi mesleki birçok faaliyette de bulunmuştur.

Uzmanlık alanları; Yönetim ve Organizasyon, Ön büro Departmanı Açılış Öncesi ve Açılış Sonrası Hizmetleri, Eğitimi ve Planlaması, Satış & Pazarlama departmanı Satış ve Banket faaliyetlerinin oluşturulması, planlanması, bütçelenmesi, Operasyonel süreçlerin yürütülmesi, Online Rezervasyon Eğitimi, Elektra Otel Operasyon Eğitimi, Opera PMS Operasyon Eğitimi vs. 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sitemizde size daha iyi hizmet sunabilmek için bazı çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye çerez politikası dökümanımızdan erişebilirsiniz.