Hizmetlerimiz

My danışmanlık, kurucusu Mehmet Yüce'nin 25 yılı aşkın turizm tecrübelerinden ilham alarak, yeni kurulacak ya da mevcut turizm yatırımlarınız için danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.

Otel yönetim ve yatırım danışmanlığı hizmetlerimizle yatırıma karar verme aşamasından itibaren projenizi geliştirme ve devam eden süreçler için sizlere yol arkadaşlığı yapıyoruz.

 

Otel Yatırım Planlaması

Yeni otel yatırımı yapmak isteyen yatırımcımıza detaylı analizlerle hazırlanmış fizibilite & proje çalışmaları uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır.

İncele

Otel Yönetim Danışmanlığı

Otel yatırımı yapmak için bu konuda bir bilgi birikimi veya tecrübeye sahip olmanız gerekmez. Alanında uzman olanlara yönetim sürecinin tamamen bırakılması bazen yatırımın geri dönüş sürecini ciddi anlamda kısaltmaktadır.

İncele

Mimari Tasarım ve Projelendirme

Mimari tasarım yapılırken hedef müşteri grubunun tercih ve ihtiyaçları, yatırım yerindeki bölgesel trendler, tesis gereklilikleri, fizibilitede uygun görülen tesis sınıfı ile öngörülen sabit yatırım tutarı özellikle göz önünde bulundurulmalıdır.

İncele

Otel Marka Entegrasyonu Danışmanlığı

Otel yatırımlarında kendi markanızı oluşturabileceğiniz gibi gerek uluslararası gerekse ulusal otel markaları ile de hareket edebilirsiniz.

İncele

Yatırım Teşvik Belgelendirme

Yatırım kararı verilirken yatırım yeri ve sınıfı ile ilgili Yatırım Teşvik imkânları da değerlendirilmelidir. Şuan ülkemizde yürürlükte bulunan yatırım teşvik mevzuatı yatırımcılara hem yatırım döneminde hem de işletme döneminde ciddi avantajlar sunmaktadır.

İncele

CRM ve Web Çözümleri

Müşteri deneyimi ve sadakati için en uygun teknik altyapı ve sosyal ağlar ile web çözümlerinin sağlanması

İncele

İnsan Kaynakları ve Eğitim Danışmanlığı

Yatırımınızın en önemli kaynaklarından bir tanesi olan personel için işe alım ve değerlendirme sürecinde uzman ekibimiz ile sizlere yardımcı olmaktayız.

İncele

Otel Satış ve Pazarlama Danışmanlığı

Tesis yatırımının uygun alanda, uygun yatırım maliyetleri ile oluşturulması, doğru yönetilmesi, mimari yerleşim ve kaliteli tefriş ile donatılması sonrasında tüm bunların kazanca dönüştürülmesi...

İncele
Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?