Otel Yatırım Planlaması

Yeni otel yatırımı yapmak isteyen yatırımcımıza detaylı analizlerle hazırlanmış fizibilite & proje çalışmaları uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Yatırım kararı almaktan çok daha önemlisi doğru yatırım kararı almaktır. Bir yatırımın doğru olup olmadığı ile ilgili değerlendirmenin yapılabilmesi için tüm kriterlerin ayrıntılı bir şekilde değerlendirilmesi gerekmektedir. Bu da yatırım yapmadan önce yatırım fizibilitesini zorunlu hale getirmektedir. Özellikle otel yatırım fizibilitesi hazırlanırken; yatırım yeri ve rakip analizi, hedef pazar ve yatırımın pazardaki yeri, hedeflenen satış düzeyi ve potansiyeli, hammadde ve girdi planlaması, insan kaynakları planlaması, finansal ve ekonomik analizler, bölgeye yönelik yatırım destekleri ile toplam yatırım ihtiyacının doğru değerlendirmesi büyük önem arz etmektedir.

Kurucusu Mehmet Yüce'nin 25 yılı aşkın turizm tecrübeleri ile oluşturduğu uzman ekip tarafından yapılması planlanan tesise ilişkin Fizibilite Raporu hazırlanmaktadır. Yatırım yapmadan önce mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sitemizde size daha iyi hizmet sunabilmek için bazı çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye çerez politikası dökümanımızdan erişebilirsiniz.