İnsan Kaynakları ve Eğitim Danışmanlığı

Turizm tesislerinde tüketici kararını etkileyen en önemli unsurlardan biri de personel ve süreç yönetimidir. Yüksek kaliteli tefrişe sahip bir tesisin personel ve yönetiminde yaşadığı en ufak bir aksaklık müşteri memnuniyeti oranlarında ciddi düşüşlere sebep olmakta. Bunun tam tersi olarak da çok kaliteli olmayan tefrişe sahip olmasına rağmen doğru personel ve süreç yönetimi ile yüksek memnuniyet oranı ve kazanç seviyelerine ulaşmış tesisler bulunmakta. Bununla birlikte tesis yöneticileri doğru personeller ile doğru yönetim modellerine ulaşmakta ciddi zorluklar yaşamaktadır.

Yatırımınızın en önemli kaynaklarından bir tanesi olan insan kaynakları için işe alım ve değerlendirme sürecinde uzman ekibimiz ile sizlere yardımcı olmaktayız. İşe alım süreci sonrasında kriz dosyalarının oluşturulması ve yeni personellerin oryantasyon eğitimleri ile mesleki yeterlilik eğitimleri konusunda uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

 

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sitemizde size daha iyi hizmet sunabilmek için bazı çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye çerez politikası dökümanımızdan erişebilirsiniz.