CRM ve Web Çözümleri

Müşteri deneyimi ve sadakati için en uygun teknik altyapı ve sosyal ağlar ile web çözümlerinin sağlanması

  • SWOT analizi: Otelin genel durumunu anlamak ve aksiyon planı için yapılan bir çalışmadır

  • Customer Journey Map: Misafirlerinizin Touch ve Pain Point' lerini biliyor musunuz? Dünyada her sektör için kabul görmüş ve kuruma özel, kurum çalışanları ile birlikte hazırlanan Customer Journey Map, sizlerin operasyonunuzu daha iyi nasıl yöneteceğiniz konusunda ciddi bilgiler verecektir. Müşteri Yolculuk Haritası (Customer Journey Map) 360 derece İleri CRM uygulamaları yapmak için başlangıç noktasıdır. Marketing, Awarnesse, Pre-Sales, Sales, Satisfaction Management, Complaint & Reputation Management, Loyalty gibi tüm süreçleri kendi alt başlıkları ile içinde bulundurur ve bu operasyonların doğru yönetilmesi için SOP ler oluşturulmasına yardımcı olur.

  • Misafir Memnuniyeti Takibi: Özellikle hizmet ve konaklama sektöründe şikayeti olan misafirlerle ilgilenmek ve onları memnun etmek zaten alışılagelmiş bir davranıştır. Genel Müdürden en alt kadroya kadar herkes şikayeti olan misafiri memnun etmek için elinden geleni yapar. Peki, zaten memnun olan misafiri yönetmek ve sürdürülebilir bir memnuniyet sağlamak için neler yapıyoruz? Aslında hiçbir şey! İşte Satisfaction Management, memnun olan misafirlerin bu memnuniyetlerinin sürdürebilir olması ile ilgilenir ve onları markanın ciddi bir işbirlikçisi yapar.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sitemizde size daha iyi hizmet sunabilmek için bazı çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye çerez politikası dökümanımızdan erişebilirsiniz.