Mehmet YÜCE’ye TUROYD’dan Yeni Görev

Türk turizminin tanıtımında, ülke yararına ortak fikir ve projeleri hayata geçirmek, turizm sektörüne emek veren tüm işverenler ve yatırımcılar arasında bağ kurmak üzere hayata geçirilen, Türkiye genelinde otel yöneticilerinin biraraya gelerek oluşturduğu, Turizm Otel Yöneticileri Derneği (TUROYD) 25 Şubat 2021 tarihinde yapılan yeni atamaları duyurdu. Yapılan bu atamalarda daha önce Sakarya ilimizi temsilen görevlendirilen şehrimizin tanınmış, deneyimli otelcisi Mehmet YÜCE aynı zamanda Bilecik iline de il temsilcisi olarak atanmıştır. 81 ilde, 2000’e yakın otel yöneticisini hedefleyen TUROYD’un misyonu Türkiye’nin 7 bölgesinde güçlenmek. Türkiye’nin ve turizmin gündeminde otel yöneticilerinin de olmasını ve ortak çözüm noktasında, paydaşları ile birlikte hareket etmesini önemseyen TUROYD Başkanı Ali Can AKSU; “85 milyar dolarlık yatırımı yöneten ve o tesislere ruh veren otel yönetici ve çalışanlarıdır. Dolayısıyla 81 ile yayılan Turizm Otel Yöneticileri Derneği’ni kurduk. Her birimiz fahri turizm tanıtım elçisiyiz. Türk turizminin tanıtım, eğitim çalışmalarında aktif yer almak istiyoruz” diyerek hedeflerini açıkladı.

 

AKSU: “Ülke turizminin ileri seviyeye taşınması ve sorunların çözülmesi adına hazır

TUROYD Başkanı AKSU“Milyarlarca dolarlık tesislere ruh veren yöneticiler ve çalışanlardır. Tüm otel yönetici arkadaşlarımızla birlikte, ülke turizminin ileri seviyeye taşınması ve sorunların çözülmesi adına hazır olduğumuzu belirtmek isterim” dedi.

Başkan AKSU; ilave olarak, “Bugün TUROYD 81 il, 17 Ülke, binlerce profesyonel, milyonları aşan çalışan ile yaklaşık 85 milyar USD yatırımları yöneterek Türk turizmine katkı sağlamaya devam ediyor. Profesyonel ruhlu yöneticilerin ve çalışanların olmadığı işletmeler, çürümeye mahkum beton yığınıdır” dedi.

YÜCE: “Sektöre katkı sağlamaya devam edeceğiz”

Yapılan bu yeni atamalardan sonra Sakarya ve Bilecik İl Temsilcisi Mehmet YÜCE, “TUROYD olarak sektörde görev yapan tüm yönetici meslektaşlarımıza erişerek birlik ve dayanışma içerisinde sektöre katkı sağlamaya devam edeceğiz. Temsilcisi olarak atandığım bu illerimizdeki Turizm yatırım ve yatırımcılarına da, bu tesislere görev yapacak meslektaşlarımıza da katkı sağlamak önceliğimdir” dedi. Ayrıca bu atama vesilesi ile de TUROYD Başkanı Ali Can AKSU ve yönetim kurulu üyelerine de teşekkür etti.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sitemizde size daha iyi hizmet sunabilmek için bazı çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye çerez politikası dökümanımızdan erişebilirsiniz.