Sakarya uygun fiyatlı kaliteli oteller

Roof 264 Hotel & Suites yeni franchise anlaşmalar ile küresel ölçekte büyümesini emin adımlarla sürdüren ROOF HOTELS Projesinin en nadide örneği.Kısa sürede yüksek misafir memnuniyeti yakalayarak sürekli misafir portföyü oluşan otel, bugün Sakarya’nın en iyi otelleri arasında gösteriliyor.

Koşulsuz misafir memnuniyetine dayanan kalite odaklı hizmet anlayışı  ve her biri alanında uzman profesyonellerden oluşan tecrübeli bir kadro ile hizmet sunan Roof 264 Hotel & Suites, merkezi konumu,  ev rahatlığı sunan her türlü gereksinim düşünülerek tasarlanmış son derece konforlu ve şık odaları ile unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşatıyor.

Sakarya uygun fiyatlı otel

Otel, Sakarya’daki en ekonomik oteller arasında fiyat ve kalite dengesi açısından otel daha avantajlı durumda.“Kalite, güven ve maksimum misafir memnuniyeti” mottosu ile yola çıkan Roof Hotels’in sloganı ise “YENİ NESİL OTELCİLİK”.

Nitekim; bu anlayış markaya “yılın en iyi projesi” ödülünü getirdi.

Yine baktığınızda tesisin küresel ölçekte otel değerlendirmesi yapan ve objektij misafir yorumlarına yer veren sitelerde yüksek bir memnuniyet yüzdesine ulaştığını görüyorsunuz.

Sakarya kaliteli otel

Tesisin ve markanın girişimcisi Mehmet Yüce yaptığı değerlendirmede:

Roof Hotels & Suites konseptinde misafirlerimiz satın aldığı hizmetin ücretini ödüyor. Restoran, cafe, hamam, sauna gibi bölümlerin olmadığı konseptte dileyen misafirler için yanı başında ki mekanlardan kahvaltı ya da akşam yemeği hizmeti alınabiliyor.Hijyen ve temizliği üst seviyede tutuyoruz.Kolay ve hızlı erişim, eğitimli ve güler yüzlü personel gibi birçok avantajı bünyesinde barındıran Roof Hotels’te misafir memnuniyetinden asla taviz vermeden hizmetlerimizi sürdürüyoruz.


Hizmet anlayışımızdaki multidisipliner yönetim anlayışı ve kaliteden taviz vermeyen  yaklaşımımız sonucu “yılın projesi “ ödülüne layık görüldük.Aynı innovatif yaklaşım, vizyoner bakış açısı ve takım ruhu anlayışı ile konuklarımıza en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz.” İfadeleriniz kullandı.

Eğer sizde Sakarya'da kaliteli, konforlu ve uygun fiyatlı bir otel arıyorsanız Roof 264 Hotel & Suites'te unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sitemizde size daha iyi hizmet sunabilmek için bazı çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye çerez politikası dökümanımızdan erişebilirsiniz.