Berfu TEKBAŞ

Berfu TEKBAŞ, ulusal ve uluslararası 18 yıllık deneyime sahip bir Otel profesyonelidir. Aynı zamanda Veteriner Hekim olup, genetik alanında uzmanlık yapmıştır. 


Berfu TEKBAŞ, otelcilik sektörüne Ciner Holding'in Antalya'da işlettiği 5 yıldız ve 550 odalı LaresPark Deluxe Otel ile başlamıştır. Sırasıyla Rixos Hotels, Steingerber Hotels, Vogue Hotels, Özel Anadolu Hastaneleri, Paloma Hotels ve Fibula Travel' de CRM & Marka Yönetimi Direktörü olarak çalıştı. 
Uzmanlık alanları; Müşteri İlişkileri Yönetimi, Müşteri Deneyimi, Analitik CRM, Veri Mimarisi, Veri Madenciliği, Sadakat, Segmentasyon, Nesillere Göre Müşteri Davranışı, Churn Analizi, RFM ile Müşteri Segmentasyonu, Maliyet Esaslı Şikayet Yönetimi, İtibar Yönetimi, Call Center dizayn, kurulum ve operasyonunun yönetimi, Sağlık & Güvenlik, ISO sistemleri. 


Uzun yıllar CRM projesini kalabalık ekiplerle yöneterek birçok otel, acenta ve sağlık sektöründe sistem kurmuş ve binlerce kişiye eğitim vermiştir. Birçok organizasyona davet edilerek hem "CRM" hem de "Turizmde dijitalleşme" anlattı. Otellerin bir gün veriyi anlayacağına, veriden gelir elde etmenin ne kadar önemli olduğuna anlayacağına inanıyor.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sitemizde size daha iyi hizmet sunabilmek için bazı çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye çerez politikası dökümanımızdan erişebilirsiniz.