Continent Hotels & Resorts ile Ortaklık

My Otel Yatırım Danışmanlık olarak Continent Worldwide Hotels ve Swiss Inn Worldwide Hotels markaları yaptığımız anlaşmalar çerçevesinde ülke içi ve uluslararası ilişkilerimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

2020 yılı içerisinde MY Otel Yatırım ve Yönetim Danışmanlığı firması Master Franchise ve marka geliştirme üzerine Continent Worldwide Hotels için Türkiye, Balkanlar ve Orta Asya Türki Cumhuriyetlerde büyümek için bir anlaşma imzalandı. Bu anlaşma çerçevesinde 2021 sonunda toplamda 100 otele ulaşmak planlanmaktadır.

My Otel Yatırım ve Yönetim Danışmanlığı firmasının sahibi Mehmet Yüce yaptığı açıklamada, "Bu planlama dahilinde ilk hedefimiz 10 yıl içerisinde minimum 30 otel ile anlaşma sağlayarak hizmetimizi sunmaktır. 2020 yılı son çeyreğinde başladığımız çalışmalarımızda bir otelimizi Sakarya’da açtık, 4 otel projesi ile sözleşme imzaladık. 2021 yılında da anlaştığımız 4 otelimizi faaliyete geçirmiş olacağız. Planlamamız dahilinde de tüm yeni projelerle görüşmeye devam ediyoruz. Ayrıca markasından ve aldığı hizmetten memnun olmayan faaliyette olan oteller için de yeniden markalama için görüşmeler yapıyoruz." ifadelerine yer verdi.

Ayrıca kuruluş hedeflerinden bahseden Mehmet Yüce, "Birincil hedefimiz, kısa bir süre içinde, Türkiye’de en hızlı büyüyen otel zincirlerinden biri olmak... İkincil hedefimiz ise, bir otel yatırımcısının, otel sahibinin, ihtiyacı olan en iyi marka hizmetini, en uygun şartlarda ve gereksiz ödemeler, komplike sözleşmeler olmaksızın veren bir otel zincir olduğumuzu onlara ispat etmek." olduğunu belirtti.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sitemizde size daha iyi hizmet sunabilmek için bazı çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye çerez politikası dökümanımızdan erişebilirsiniz.