MY Otel Danışmanlık Hız Kesmiyor!

Continent Worldwide Hotels ve Swiss Inn Worldwide Hotels markaları MY Otel Yatırım ve Yönetim Danışmanlığı firması ile birlikte büyüyecek.
Türkiye, Balkanlar ve Orta Asya Türki Cumhuriyetlerde büyümek için Otel Yatırım ve Yönetim Danışmanı Mehmet YÜCE ile anlaşan Continent Worldwide Hotels ve Swiss Inn Worldwide Hotels'e bağlı, farklı segmentlerde toplam 12 marka var. Çeşitli stratejik marka birlikteliği, direk franchise ve yönetim anlaşmaları ile 2021 sonunda toplamda 100 otele ulaşacakları yönünde bilgi veren firma yetkilileri, her bölgede Master Franchise ve de iş geliştirme partnerlikleri yolu ile hızlı bir büyüme kaydederek tecrübe ettiklerini ve Türkiye, Balkanlar, Orta Asya Türki Cumhuriyetleri'nde de MY Otel Yatırım ve Yönetim Danışmanlığı Firması ve Sayin Mehmet Yüce'nin de doğru partner olduğuna emin oldukları için böyle bir birlikteliğin çok faydalı olacağına emin olduklarını belirtti. "Yeni Dünya Markaları Türkiye Otelcilik sektörüne hayat verecek" Continent Worldwide Hotels kurucularından, Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Zagikyan; "Markamızı tanıtmaya başladığımızdan beri Master Franchise ve Partner firmalarımız ile birlikte; Afrika, Orta Doğu ülkeleri, Güney Asya, Güneydoğu Asya ve Amerika kıtasında önümüzdeki iki sene içinde açılması planlanan ve inşaatı devam eden tesisler ile birlikte 100'e yakın otel anlaşması yapmış bulunmaktayız. Markamızın doğduğu ülke olan Türkiye'de Turizm sektörünün ve otelciliğin sürekli değiştiğini ancak gelişmekte de olduğunu memnuniyet ve heyecanla izliyoruz" dedi.

Zagikyan konuşmasının devamında, "Artık Türkiye'de de uygun franchise konseptlerimizi yaymaya karar verdik ve bu kararımızın ardından markalarımızın Türkiye'de ve Turki Cumhuriyetlerde büyümesi için deneyimli Turizmci, Mehmet Yüce / MY Otel Yatırım ve Yönetim Danışmanlığı firması ile ilerleme kararı aldık" diye belirtti. Mehmet YÜCE: "Fark atacağız!." Daha önce birçok Ulusal ve Uluslararası otel markası ile çalışmış olan Mehmet Yüce; "Yaptığımız bu anlaşma ile ülkemizde faaliyet gösteren birçok markanın çalışma koşulları ve verdikleri hizmetleri yıllarca deneyimledikten sonra, Uluslararası alanda faaliyet gösteren Ulusal bir çok marka yönetim ve franchise şirketi olan Continent Wordwide Hotels ile yeni otel yatırımlarına ve mevcut markalı otellere fark yaratacak imkanlar sunacağız. Continent Wordwide Hotels olarak yetki sahibi olduğumuz Türkiye ve Türki Cumhuriyetlerde, otel yatırımcılarına ve işletmecilerine sunacağımız imkanlarla hem satış-pazarlama ağlarını genişletmelerine hem de kurumsal bir kimlikle rakiplerine fark atacak bir işletme olmalarına yardımcı olacağız. Ayrıca tüm bu hizmetler otel işletmelerine çok uygun şartlarda sunulacaktır. Dünya üzerinde turizm sektöründe ve özellikle otelcilikte en iyi hizmeti sunan tesislere sahip bir ülkeyiz. Ayrıca dünyanın birçok ülkesinde en nitelikli turizm tesislerinin başında da artık Türk Yöneticiler görev almakta ve bu sayı her geçen gün yükselmektedir. Turizm sektöründe bu denli kaliteli tesislere ve kadrolara sahip olduğumuz bu dönemde ulusal ve uluslararası alanda hizmet verecek otel markalarına da ihtiyacımız vardır. Continent Wordwide Hotels olarak bu eksiği hızla kapatacak ve milli servetimiz olan bu yatırımlardan elde edilen gelirlerin ülkemizde kalmasını sağlayacağız. Bu anlaşmalarımızın firmamıza, markalarımıza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

 

YÜCE: "Görüşmeler sürüyor!." Anlaşma tarihi itibarı ile, MY Otel Yatırım ve Yönetim Danışmanlığı olarak, Continent Wordwide Hotels ve Swiss Inn Worldwide Hotels'e ait farklı segment ve konsept alt markaları ile tüm Türkiye'de hedef şehirlerin ve bölgelerin belirlendiğini de belirten Mehmet Yüce konuşmasına şu sözler ile devam etti; "Bu planlama dahilinde ilk hedefimiz 10 yıl içerisinde minimum 30 otel ile anlaşma sağlayarak hizmetimizi sunmaktır. 2020 yılı son çeyreğinde başladığımız çalışmalarımızda bir otelimizi Sakarya'da açtık, 4 otel projesi ile sözleşme imzaladık. 2021 yılında da anlaştığımız 4 otelimizi faaliyete geçirmiş olacağız. Planlamamız dahilinde de tüm yeni projelerle görüşmeye devam ediyoruz. Ayrıca markasından ve aldığı hizmetten memnun olmayan faaliyette olan oteller için de yeniden markalama için görüşmeler yapıyoruz." ContinentWordwide Hotels hakkında: Continent Wordwide Hotels, 2003 senesinde kurulmuş; otelcilik yönetimi, franchise ve danışmanlık üzerine faaliyet gösteren İstanbul merkezli özel bir şirkettir. Bünyesinde altı farklı segment ve konseptte hizmet içeren otel markalarını barındırmaktadır. Markalar: Continent Hotels & Resorts, AncyrA Hotels & Inns, Lofty Collection, Budgetel Inn & Suites, JOMO Hotels & Resorts, Acqua Celeste Hotels & Resorts Swiss Inn Wordwide Hotels hakkında: Swiss Inn Wordwide Hotels, 2020 senesinde Continent Worldwide Hotels alt kolu olarak kurulmuş; alti segment alt markasi olan bir otel franchise ana markasıdır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sitemizde size daha iyi hizmet sunabilmek için bazı çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye çerez politikası dökümanımızdan erişebilirsiniz.