Turizm ve Otel Sektörü yenileniyor!

Sakaryalı Turizmci Mehmet Yüce; MY Otel Yatırım ve Yönetim Danışmanlığı firması ile otelcilik sektörüne yepyeni bir hizmetle girişimciliğine bir yenisini daha ekliyor.

OTELLERE PROJE GELİŞTİRME
Türkiye’deki otel yatırımcılarına, ‘yatırımına karar verme’ aşaması ile başlayan ve proje geliştirmesi ile devam eden süreçte yol arkadaşlığı yaptıklarını ifade eden Deneyimli Turizmci Mehmet Yüce; ayrıca konaklama tesislerine çamaşırhane destek hizmeti vermek için proje üreterek yola çıktıkları söyledi. Otellerin en önemli işletme giderlerinden olan çamaşırhane hizmetini ekonomik anlamda mimimum seviye de tutmayı hedeflediklerini ifade eden Yüce; günümüz otelcilik standartlarına en uygun şekilde bu hizmeti sağlayacaklarını belirtti. Otellerin son 20 yıldır dışarıdan çamaşırhane hizmeti almaya başladığını ve gün geçtikçe bunun giderek yaygınlaştığını bu nedenle çamaşırhane sektörünün de hızla geliştiğini söyleyen Yüce; artık yeni otel yatırımlarında çamaşırhane yatırımlarının yapılmadığını ve bu hizmet için dışarıdan destek alındığını söyledi.

YÜCE: “OTELLERE EN GÜVENİLİR HİZMETİ VERECEĞİZ”
Mehmet Yüce konuşmasına şöyle devam etti: “Özellikle pandemi süreciyle birlikte bu hizmet çok daha fazla önem kazanmıştır. Otelcilikte yepyeni bir döneme girilmiş, hemen tüm konaklama tesisleri Güvenli Turizm Sertifikası almak ve bu standartları uygulamak zorunda kalmıştır. Bu nedenle çamaşırhane hizmetleri hijyen ve temizlik konusunda artık ekstra özen gösterilmesi gereken bir konu olmuştur. Bölgemizde bu konuda hizmet veren çamaşırhaneler de olmasına rağmen, bir otelci olarak tesislerin ihtiyaçlarını, standartlarını ve gösterilmesi gereken özeni en iyi bilen bir ekiple bu hizmetleri vereceğiz. Çalışma ve hizmet standartlarını sadece otellere özel konsepte yürüteceğiz, hastane veya fabrika gibi farklı sektörlerin çamaşırlarını yıkamayacağız. Amacımız sadece konaklama sektörüne hizmet vermek ve otellerin işletme maliyetlerine destek olacak ekonomik masrafları da minimum seviyeler de tutarak misafirlerine hijyenik ve en konforlu hizmeti sunmalarına yardımcı olmaktır. Sektöründe en iyilerden biri olan ve endüstriyel çamaşırhane hizmeti veren Zen Laundry firmasıyla yaptığımız ortaklık anlaşmasıyla Sakarya ve Kocaeli bölgesinde bulunan konaklama tesislerine projelerimiz doğrultusunda bu hizmeti vermeye başladık. Çalışan ekip ve tesislerimizi düzenli ve koordineli bir şekilde denetliyoruz. Hizmet standartlarına süreklilik arzedecek şekilde iyileştirici adımlar atarak, otellerimize en iyi hizmeti vermek için kontrollü bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmenin gayreti içindeyiz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Sitemizde size daha iyi hizmet sunabilmek için bazı çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgiye çerez politikası dökümanımızdan erişebilirsiniz.